• Nevainojamā izskata atjaunošanai un virsmu sagatavošanai turpmākai apstrādei vai krāsošanai ir jāizmanto efektīvas un uzticamas metodes. Hidrotīrīšana ar smilšu strūklu ir mūsdienīgs risinājums dziļai tīrīšanai un perfektai virsmas sagatavošanai. Apvienojot modernas sausās un mitrās smilšu strūklas apstrādes tehnoloģijas, mēs piedāvājam pakalpojumu, kas atbilst visaugstākajām kvalitātes un efektivitātes prasībām.

  Mūsu smilšu strūklas pakalpojuma priekšrocības ir nenoliedzamas. Pateicoties augstam spiedienam un speciāla abrazīvā materiāla izmantošanai, šī metode ne tikai noņem visa veida netīrumus, tostarp rūsu, veco krāsu un aplikumu, bet arī sagatavo virsmu turpmākai apstrādei, nodrošinot perfektu gludumu un tīrību.

  Mēs izmantojam gan sauso, gan mitro smilšu strūklas tīrīšanu, izvēloties piemērotāko metodi atkarībā no virsmas materiāla un veicamā uzdevuma. Tas padara mūsu pakalpojumus daudzpusīgus un piemērotus darbam ar dažādiem materiāliem, tostarp metāliem, koku un betonu. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams noņemt noturīgus netīrumus vai sagatavot virsmu pārklājuma uzklāšanai, hidrotīrīšana ar smilšu strūklu garantē jums visaugstākos rezultātus.

  Mūsu darba process sākas ar rūpīgu virsmas stāvokļa novērtēšanu un optimālās tīrīšanas metodes noteikšanu. Mūsu eksperti ar savām padziļinātajām zināšanām un plašo pieredzi katram projektam piemēro individuālu pieeju, maksimāli palielinot efektivitāti un kvalitāti.

  Smilšu strūklas tīrīšana ne tikai efektīvi likvidē piesārņojumu, bet arī ievērojami uzlabo pārklājumu adhēziju, kas ir ļoti svarīgi krāsošanas vai citas virsmas apstrādes ilgmūžībai un kvalitātei. Tāpēc mūsu pakalpojumi ir ideāli piemēroti, lai sagatavotos restaurācijas darbiem, uzklātu aizsargpārklājumus vai radītu pilnīgi gludu pamatu krāsošanai.

  Savā darbā mēs ne tikai cenšamies sasniegt nevainojamus tīrīšanas rezultātus, bet arī pievēršam lielu uzmanību izmantoto metožu un materiālu ekoloģiskai drošībai. Smilšu strūklas apstrāde ir ne tikai efektīva, bet arī videi draudzīga.

  Mēs izmantojam videi draudzīgus abrazīvos materiālus un stingri kontrolējam tīrīšanas procesu, lai samazinātu putekļu un atkritumu daudzumu, tādējādi nodrošinot ne tikai augstu darba kvalitāti, bet arī rūpes par dabu.

  Ja vēršaties pie mums pēc smilšu strūklas apstrādes pakalpojumiem, varat būt droši, ka jūsu projekts tiks īstenots, izmantojot jaunākās tehnoloģijas virsmu apstrādes jomā. Mūsu profesionāļu komandai ir viss nepieciešamais aprīkojums un pieredze, lai atrisinātu jebkuru uzdevumu, pat vissarežģītāko, neatkarīgi no tā, vai tas ir rūpniecisko iekārtu tīrīšana, vēsturisku ēku restaurācija vai automašīnu virsbūvju sagatavošana krāsošanai.

  Katrs projekts mums ir iespēja pierādīt savu pakalpojumu kvalitāti un individuālo pieeju klientu problēmu risināšanā. Mēs lepojamies ar to, ka spējam saviem klientiem piedāvāt ne tikai ļoti efektīvus pakalpojumus, bet arī pilnībā pielāgotus viņu vajadzībām. Neatkarīgi no darba apjoma vai sarežģītības mēs cenšamies nodrošināt, lai mūsu darba rezultāti pārsniegtu mūsu klientu cerības.

  Uzticot mums savu virsmu tīrīšanu un sagatavošanu, jums tiek garantēts nevainojams rezultāts, kas ne tikai atjaunos jūsu konstrukcijas nevainojamo izskatu, bet arī nodrošinās labāku pamatu turpmākai apstrādei. Aicinām jūs sazināties ar mums jau šodien, lai apspriestu, kā smilšu strūklas apstrāde var palīdzēt jums sasniegt jūsu mērķus. Mūsu komanda ir gatava sniegt jums visu nepieciešamo informāciju un atbildēt uz visiem jautājumiem.

 • Mūsu darbu piemērus varat aplūkot, apmeklējot mūsu Galeriju.