Tīrīšana tiek sniegta ne vien kā pakalpojums, bet arī kā ierīču noma ar operatoru.
Spiediena diapazons ir no 200 līdz 1250 (bar) atmosfērām ar iespēju uzsildīt ūdeni un ar plašu piederumu klāstu, kā, piemēram, smilšu strūklas uzliktņi u piederumi plakanu virsmu tīrīšanai, ko var pieslēgt pie ūdens vakuumsūkņa, tādējādi savācot praktiski ūdeni no virsmām.

Pielietošanas joma

  • Ceļu, bruģu, grīdu un citu tamlīdzīgu virsmu tīrīšana no tādiem netīrumiem, kā sūnas, dubļi, košļājamās gumijas, krāsas, apzīmējumi u.c. Tīrīšanas procesā tiek izmantots īpašs piederums − šķīvis, kas neizskalo bruģa šuves un novērš netīrumu izkaisīšanu, ar iespēju vienlaicīgi savākt ūdeni no virsmām un telpām.
  • Mīkstu un kārniņu jumtu tīrīšana no tādiem netīrumiem, kā sūnas, dubļi un citi. Kārniņu jumtu tīrīšanā tiek izmantots īpašs piederums − šķīvis, kas ļauj izvairīties no nepieciešamības staigāt pa jumtu, izmantojot tikai tā kori, tādējādi optimizējot piedāvāto pakalpojumu izpildes laiku. Mīksto jumtu tīrīšanā tiek izmantotas speciālas ūdens birstes vai citi saudzējoši uzliktņi, kas nekaitē jumta aizsargkārtai un novērš bojājumu iespēju.
  • Dubļu, grafiti, krāsojumu un citu netīrumu notīrīšana no fasādēm. Ēku fasāžu tīrīšanā ir iespējami dažādi varianti, izmantojot spiedienu tvaikā ar ūdens temperatūru un attiecīgus piederumus atkarībā no fasādes veida.
  • Rūsu un krāsu notīrīšana no metāla virsmām un metāla konstrukcijām. Tīrot rūsu vai krāsu no metāla virsmas, tiek izmantots spiediens no 1000 (bar) atmosfērām.
  • Betona virsmu tīrīšana, raupjuma piešķiršana − adhēzija. Tīrot betona virsmas, tām tiek noņemts *молока* vai piešķirts raupjums, pielietojot spiedienu no 700 (bar) atmosfērām. Kā arī varam piedāvāt smilšu strūklas pakalpojumus.
  • Virsmu, formu un citu konstrukciju industriālā tīrīšana